Aplikace: park4night

Dnes se podíváme blíže na aplikaci, kterou si oblíbí především ti z vás, kteří rádi kempují. Je jíž aplikace s názvem park4night, jejíž název říká téměř vše. „Zaparkuj na noc“.

Funkce aplikace je jednoznačná, a to ukázat místa kolem vás vhodná k přenocování. Tyto místa může přidávat každý uživatel, jejich počet je poměrně rozšířený a dále se rozrůstá.

Místa, které se v aplikaci nacházejí se dělí do několika typů:

  • Parkoviště
  • Kempy
  • „Odpočívadla“
  • Místa v přírodě
  • Místa v přírodě – vhodné pro 4×4

Především u parkovišť zde najdete také kategorie podle toho, zda jsou zdarma, nebo se za jejich užití platí. Někdy je zde možnost narazit i na méně obvyklejší místa ke kempování, například farmy.

Každé přidané místo projde kontrolou správci aplikace, uživatelé poté mohou přidávat vlastní příspěvky – komentáře, hodnocení a fotografie místa, lze si tedy v aplikaci najít místo, které vám bude vyhovovat.

Nabízí se zde i možnosti typu „Nejbližší místa, místa po cestě“ a podobně.

Celkově tuto aplikaci hodnotím velmi kladně, zahrnuje obrovské množství míst, a můžete díky ni ušetřit peníze za kempy a přenocovat ještě na hezčím místě. Doporučuji například při cestách po Skandinávii, kde je hustota téměř nejvyšší a najdete zde opravdu krásná místa k přespání.

Aplikace je v základní verzi zdarma a je dostupná pro platformy iOS a Android.

park4night - Motorhome camper
park4night - Motorhome camper
park4night.com
park4night.com
Developer:
Price: Free+

Testováno na zařízeních Xiaomi Redmi S2 (MIUI 9, Android 8.1) a Honor 4C (LineageOS 14.1, Android 7.1).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *